Pokonać niedawnego Lidera

Dnia 21.05.2016r. o godz 16:00 rozegramy spotkanie z drużyną Wojaszówki na stadionie w Wojaszówce. Zapraszamy wszystkich sympatyków na naszej drużyny na to spotkanie .

O rywalu:

Jest to drużyna nieobliczalna która niedawno straciła Lidera na rzecz Moderówki która grając z nami nie była drużyną lepszą od nas może to ze względu na warunki. Wojaszówka jest dobrą drużyna i mamy sie czego bać . Musimy uważać na Krystiana Barlik który zdobył już 20 bramek w tym sezonie i na  pewno będzie chciał powiększyć ten dorobek!.

Kadra:

Nasz trener do dyspozycji będzie miał wszystkich zawodników.Waha się tylko występ Michała Musiała.

Wygrać po raz pierwszy:

Wojaszówka to rywal z którym jeszcze nie wygraliśmy polegaliśmy 3 razy i miejmy nadzieje ze w sobotę to zmienimy!!!

Zbiórka zawodników na mecz o godz 14:50 w Osieku na stadionie!!

Dowody obowiązkowo!!