Niestety porażka z Liderem

Wynik powinien być inny!!!

W 12 minucie tracimy bramkę po rzucie rożnym . Po bramce próbujemy strzelić bramkę na wyrównanie lecz to nam sie nie udaje a mamy dużo sytułacji parę strzałów z daleka parę z zamieszania w polu karnym , ale to znowu Moderówka strzela nam bramkę z rzutu rożnego . W drugiej połowie wyszliśmy zdecydowanie aby strzelić bramke kontaktową,wyrównać , a później strzelić trzecią bramkę i wygrać ten mecz lecz jak na złość piłka nie moze nam wpaść do siatki na dodatek ze graliśmy w 10 od 46 minuty po drugiej zółtej i w konsekwencji czerwonej dlaDamiana Mikołajczyka.Pare sytułacji zmarnowaliśmy , parę piłek moderówka wybiła z lini bramkowej i w efekcie końcowym przegrywamy 3:0 . Dziekujemy za gre zawodnikom bo dali z siebie 100% .