W końcu 3 pkt.

Mecz zaczął sie dla nas jak najgorzej jak mógł w 6 minucie tracimy bramke na 1:0 po naszym błędzie .W 19 minucie z boku boiska podaje Jakub Zagórski do Rafała Fraczka ten markując strzał podaje do Damiana Frączka który strzela na 1:1.W 24 minucie Jakub Zagórski podaje prostopadle do  Damiana Frączka który zostaje faulowany w polu karnym do jedynastki podchodzi poszkodowany i umieszcza piłkę w siatce . Drugą połowę zaczynamy jak pierwsza od szybko straconej bramki .Po podaniu po ziemi na piątkę przez Damiana Fraczka zawodnik Tempa sam wbija sobie piłke do bramki. Później gramy już tylko żeby nie stracić bramki i to sie nam udaje . Znów zawiódł Jakub Zagórski który od 47 minuty znów zostaje ostro potraktowany przez zawodników drużyny przeciwnej i zmagał sie z bólem kolana . Kolejny raz dobrze zagrali Damian Frączek , Adrian Szetlak oraz Bartosz Mastaj. Wspaniała interwencja popisał się Daniel Mastaj.