To już jest koniec !!

Dnia 09. 06. 2016 r. rozegraliśmy ostatni zaległy mecz naszego sezonu i po tym sezonie nie możemy być zadowoleni ponieważ w niektórych meczach ewidentnie graliśmy lepiej i przegrywaliśmy 3:0 tak jak z Moderówką u siebie. Możemy sie cieszyć z ostatniego zwycięstwa (6:0) oraz z tego ze prawie na każdym meczu graliśmy w 11 lub 12 zawodników gdzie niektórzy mieli 7 zmian a my tylko jedną nawet z brakami kadrowymi radziliśmy sobie dobrze. Największą porażkę ponieśliśmy w Wojaszówce przegrywając (7:2). a największe zwycięstwo odnieśliśmy w Lubnie wygrywając (1:9) .

Naszym najlepszym strzelcem był : Damian Frączek który strzelił 17 bramek oraz asystował 8 razy.

Najlepszym asystującym był : Jakub Zagórski który asystował 11 razy oraz strzelił 12 goli .

Na pochwałę zasługuje każdy zawodnik .

Wiek trampkarza kończą :

-Jakub Zagórski

-Damian Frączek

-Damian Paja

-Damian Mikołajczyk

-Daniel Mastaj

-Jakub Mastej

-Szymon Kotas

Dziękujemy wszystkim trampkarzą za zaangażowanie jakie wnieśli do naszej drużyny!!! oraz sukcesów w innym klubach lub w seniorach bądź juniorach naszej drużyny.